Üyelik

Büyükada Deniz Kulübü'ne üye olmak demek, sadece bir kulübe üye olmak değil, bir ailenin parçası olmak demektir.

Üyelik ile ilgili merak ettikleriniz, ve üyelik şartlarımız aşağıda anlatılmıştır. Merak ettiğiniz diğer tüm bilgiler için bizimle iletişime geçiniz ->

Derneğimize üye olmanız için katılım ücreti ve katılım yılına ait aidatın ödenmesi gerekmektedir. (Katılım ücreti ve aidat bilgilerimiz için bizimle iletişime geçeblirsiniz. İletişime geç ->)

Gerçekleştireceğiniz bu üyelik, kulübümüze aile olarak üye olmanızı sağlayacaktır. (Tüzük Madde:6)

Ailecek geçerli olacak olan üyeliğiniz kız çocuları için evleninceye kadar, erkek çocukları için ise 25 yaşının sonuna kadar geçerlidir.(Tüzük Madde: 5 Fıkra: 2-3)

B.Y.O.K. (Bakmakla Yükümlü Olduğu Kişiler) kartı almak isteyen üyelerimiz, o yıl için belirlenen, aidat miktarı kadar bedel öder. Bu ücret tek seferde defaten ödenir.

Derneğimizi tanımak ve üye olmak amacıyla, derneğimiz tesislerinden faydalanmak isteyen aile, 1(bir) yaz sezonundan fazla olmamak şartıyla, dernek tesislerinden, yönetim kurulu kararı ile faydalanabilir. Bunun için aile derneğe bağış yapar (bağış miktarı ile ilgili bilgi alın ->). Şayet sezon sonunda üye olmak ister ise, üye aidatından fazla kısmı katılma payından düşülür.

Vefat nedeniyle, üyeliğini tek başına devam ettirmek zorunda olan bayan üyelerin aidat ödemelerinde yönetim kurulunun belirleyeceği oranda indirim uygulanabilir.