BÜYÜKADA DENİZ KULÜBÜ

Spor Tesislerimiz

Çocuklarımız ve gençlerimiz yaz boyunca basketbol, tenis ve yüzme sporlarını kulübümüzdeki profesyonel eğitmenler eşliğinde alarak keyifli bir yaz geçiriyorlar.

Yüzme 01

Özel filtrasyon sistemiyle yeniden yapılandırılmış kapalı havuzumuzda her yıl onlarca gencimize yüzme sporunu sevdirmek, disiplinli, kendilerine güvenli, toplumla barışık, kültürlü ve başarılı gençler yetiştirmek adına yüzme eğitimleri veriyoruz. Buna karşılık kış aylarında 300' e yakın gencimize alanında en başarılı antrenörlerin gözetiminde kişiye özel yüzme çalışmalarını ücretsiz yaptırmanın sevincini taşıyoruz. Yüzme federasyonunun düzenlediği yarışmalara ekonomik imkanlarımız ölçüsünde katılan gençlerimizin elde ettiği güzel dereceler sevinç ve gururumuzu arttırıyor.

Tenis 02

Her yıl sayısı artan öğrencilerimize daha küçük gruplar oluşturarak daha kaliteli eğitimler vermek adına haftanın beş günü başarılı tenis eğitmenimiz eşliğindeki çalışmalarımız her yıl devam etmektedir. Amacımız tenis branşını her yaştan kişiye sevdirmek ve bu dalda başarı kazanmaları için gereken kaliteli eğitimi sunmaktır.

Basketbol 03

Başarılı antrenörümüz eşliğinde basketbol okulumuzda verdiğimiz eğitimler neticesinde Adalar Belediyesi' nin düzenlediği ve 5 kulübün katıldığı basketbol şenliğinde sporcularımıza maç tecrübesi kazandırılmıştır.